Gimnastyka 50+

Gimnastyka dla seniorów, którą Państwu proponujemy, to świetna propozycja na utrzymanie ciała w dobrej kondycji i zdrowiu. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie, zwiększają ruchomość stawów i pomagają zwalczać oraz zapobiegać bólom kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

Program zajęć jest dostosowany do możliwości ruchowych uczestników i tak ułożony, by zmniejszyć do minimum ryzyko urazów i kontuzji. Ćwiczenia gimnastyczne 50+ poprawiają kondycję i wytrzymałość, wpływają pozytywnie na ogólne samopoczucie, relaksują i dodają energii. Są najlepszą receptą na zdrowie i codzienne czerpanie radości z życia. Gimnastyka 50+, to najlepszy sposób na odkrycie źródła młodości i witalności. Brak codziennego ruchu, praca za biurkiem (coraz dłuższa ze względu na wydłużenie wieku emerytalnego) i niewłaściwa dieta prowadzą do poważnych problemów zdrowotnych. Skorzystajcie Państwo z naszych zajęć dla seniorów i sprawcie, żeby wasze ciało pozostało w dobrej kondycji.

 

Opłata na cały miesiąc to koszt 70 zł.

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 9:00.

komsz logo www 350x87px logo fitness TKKF logo 350x81px

W naszym Klubie szkolimy instruktorów rekreacji ruchowej i instruktorów sportu - fitness, hatha joga, samoobrona, itp..

Szczególy na stronie: www.maraton.pl