Ćwiczenia usprawniające aparat ruchu dla osób niepełnosprawnych

Zbliża się koniec roku, a my mamy dla Was jeszcze jedną propozycję!

Dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta Torunia Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej proponujemy  „Ćwiczenia usprawniające aparat ruchu dla osób niepełnosprawnych jako uzupełnienie codziennych cykli rehabilitacji”

 

To zajęcia, które obejmują zajęcia rekreacyjno – sportowe. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora.

Program zajęć jest przygotowany i opracowany z myślą o osobach z lekkimi niepełnosprawnościami ruchowymi. Mając na uwadze niepełnosprawność uczestników, intensywność ćwiczeń jest odpowiednio dopasowana do ich możliwości.

Ćwiczenia mają charakter usprawniający, wzmacniający aparat ruchowy. Zajęcia stanowią dodatkowe uzupełnienie rehabilitacji, mają charakter zajęć grupowych – co poprzez kontakt z innymi uczestnikami jest formą terapeutyczną. Lekka forma ćwiczeń o charakterze stymulującym pozwala osobom ćwiczącym lepiej poznać możliwość własnego ciała.

Zajęcia te, to forma uzupełnienia obowiązkowych rehabilitacji – której często ze względów m.in. finansowych osoby niepełnosprawne mają zbyt mało.

 

Ćwiczenia przez nas zaproponowane mogą być alternatywą na skuteczne leczenie bez leków.

 

Zajęcia odbywać się będą od 18 listopada do 20 grudnia 3 razy w tygodniu: 

poniedziałek godz. 17.15  środa godz. 17.15 i piątek godz. 16.15

 

 

Zapraszamy do Naszego Klubu

 

Zgłoszenia i zapisy: 

 56 62-10-028 lub 518 640 702

Ilość miejsc ograniczona.

 

komsz logo www 350x87px logo fitness TKKF logo 350x81px

W naszym Klubie szkolimy instruktorów rekreacji ruchowej i instruktorów sportu - fitness, hatha joga, samoobrona, itp..

Szczególy na stronie: www.maraton.pl