Rytm, muzyka, taniec

Dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta Torunia Wydział Sportu i Rekreacji proponujemy przywitanie wiosennych dni na zajęciach rekreacyjno – ruchowych pt. „Rytm, muzyka, taniec”

To zajęcia przeznaczone  dla osób, które mają poczucie rytmu, lubią dobrą zabawę przy muzyce i chcą nauczyć się m.in. podstawowych kroków tanecznych. Ruch przy muzyce jest ulubioną formą zajęć dla większości, ponieważ pozwala odreagować napięcia, daje możliwość radosnego i spontanicznego „wyżycia się”. Ruch przy muzyce jest gimnastyką ciała poprawiającą kondycję i samopoczucie. Ćwiczenia przy muzyce rozwijają nie tylko refleks, spostrzegawczość, pamięć, ale poprzez odpowiednie działania kształtują osobowość. Tematyką zajęć będzie praca nad rytmem, tempem i koordynacja ruchową. Poznamy małe formy taneczne i elementy tańców towarzyskich. Celem zajęć będzie rozwijanie umiejętności służących zachowaniu zdrowia, profilaktyki przy schorzeniach, stwarzanie możliwości wyżycia emocjonalnego, odprężenia i radości z ruchu.

Zajęcia poprowadzi przeszkolony instruktor rekreacji ruchowej, instruktor tańca.

Na wiosnę chcemy mieszkańcom Torunia jeszcze bardziej umilić te coraz bardziej słoneczne dni.

Zajęcia odbywać się będą przez prawie dwa miesiące.

Od 07 maja do 30 czerwca 2 razy w tygodniu: wtorek i czwartek godz. 10.00-11.00.

odpłatność za cały program 50zł

Zapraszamy do Naszego Klubu

 

Zgłoszenia i zapisy:

tel. 56/62-10-028 lub 518 640 702

Ilość miejsc ograniczona.

komsz logo www 350x87px logo fitness TKKF logo 350x81px

W naszym Klubie szkolimy instruktorów rekreacji ruchowej i instruktorów sportu - fitness, hatha joga, samoobrona, itp..

Szczególy na stronie: www.maraton.pl