O nas

Fitness Klub TKKF Ośrodek Terapii Ruchowej rozpoczął swoją działalność 01.03.2016 r. Miejsce to stworzyli ludzie, którzy od wielu lat z zamiłowaniem zajmują się sportem i zdrowym trybem życia. Chcemy zarazić Was tą pasją! Nie ma dla nas znaczenia Twoja płeć, wiek czy rozmiar. Chcemy podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem na temat treningu, diety i fit stylu życia. Naszym atutem jest profesjonalna kadra, ciekawe, innowacyjne zajęcia i projekty sportowe oraz rodzinna atmosfera. Naszym indywidualnym podejściem do każdego z Was sprawimy, że zawsze będziesz chciał do nas wrócić. Troszcząc się o swoje ciało i zdrowie, inwestujesz we własną zdrową przyszłość.

Nie zwlekaj! Czekamy na Ciebie!

Nasz Klub oferuje szereg zajęć z fitnessu, na mini siłowni i w ramach terapii ruchowej.

komsz logo www 350x87px logo fitness TKKF logo 350x81px

W naszym Klubie szkolimy instruktorów rekreacji ruchowej i instruktorów sportu - fitness, hatha joga, samoobrona, itp..

Szczególy na stronie: www.maraton.pl